Masz auto, rower, skuter?
Zacznij dzięki niemu zarabiać!


Buduj razem z nami
rynek ekspresowych
dostaw w Polsce


Dołącz do zespołu
dostarczającego w mniej niż godzinę


Zostań ekspresowym
dostawcą w twoim mieście
Praca z nami to
Pewna stawka godzinowa

Realny rozwój

Kasa na paliwo i naprawy

Szybkie wdrożenie do pracy

Umowa na czas nieokreślony

Gwarantowane dni pracy

Wygodna aplikacja

Opłacane składki ZUS i NFZ
To praca dla Ciebie jeśli...

Własny pojazd

Kondycja fizyczna i dobry stan zdrowia

Mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier, kierowca lub dostawca

Ponadprzeciętna orientacja w terenie i dobra znajomość topografii miasta

Pozytywne nastawienie do ludzi

Smartphone z dostępem do Internetu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sam zdecyduj jaka forma współpracy jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Podstawą naszej współpracy może być umowa zlecenia z osobą fizyczną - od której w pełni opłacimy składki na wymagane ubezpieczenie społeczne; lub umowa zlecenia z podmiotem gospodarczym ( jeżeli prowadzisz działalność) - rozliczymy się rachunkiem lub fakturą VAT. Umowę już od pierwszego dnia podpiszemy na czas nieokreślony.
Z każdym dniem Twojej pracy rośnie kwota dodatku na paliwo. Jego wysokość zależy od rodzaju pojazdu oraz ilości pokonanych w pracy kilometrów. Pieniądze otrzymujesz wraz z wypłatą lub pobierasz, gdy ich akurat potrzebujesz, więc nie ma ryzyka, że zabraknie Ci pieniędzy na paliwo.
Gdy rozpoczniesz z nami współpracę otworzymy Ci indywidualny fundusz, na który co miesiąc będziemy wpłacać środki na naprawy Twojego pojazdu. Sam decydujesz, kiedy ze zgromadzonych środków chcesz skorzystać i na co je przeznaczyć.
Jesteśmy młodą firmą w fazie intensywnego rozwoju, która chętnie inwestuje w swoich pracowników. Jeżeli swoją wiedzą lubisz dzielić się z innymi to sprawdzisz się w roli Trenera, który przygotowuje nowych Dostawców do pracy. Gdy Twoje ambicje idą jeszcze dalej, masz szansę zostać Liderem i pokierować pracą kilkudziesięcioosobowego zespołu Ekspresowych Dostawców. A co dalej - może razem z nami otworzysz oddział LD w kolejnym mieście?
Została stworzona od podstaw przy ścisłej współpracy z naszymi Dostawcami i stała się narzędziem, dzięki któremu codzienna praca jest łatwiejsza i jeszcze przyjemniejsza. Aplikacja nie wymaga instalacji i możesz z niej korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Dzięki temu zawsze masz pod ręką dostęp do szczegółów realizowanych przez Ciebie zadań, wskazówek dotyczących dostawy, czy najkorzystniejszej trasy dojazdu na miejsce docelowe. Na swoim profilu w dowolnym momencie możesz spojrzeć na statystyki swojej pracy, podejrzeć wynagrodzenie, zgłosić swoją dyspozycyjność do pracy i sprawdzić grafik, czy poinformować o nieobecności. Jesteśmy dumni z naszej aplikacji.
Staramy się, aby każdy z naszych Dostawców mógł rozpocząć dzień pracy w okolicach swojego miejsca zamieszkania. Po prostu wsiadasz do auta i logujesz się w aplikacji Let’s Deliver. Jesteś gotowy do pracy, więc możesz zaczynać realizację przydzielanych Ci na bieżąco zadań. Dostawy są realizowane w granicach administracyjnych miasta, więc (w zależności od środka transportu) dziennie pokonasz od 80 do 160 km
Otrzymasz od nas kontenery niezbędne do przewożenia przesyłek, dobrej jakości kurtkę typu softshell na zimę i wygodną koszulkę polo na lato. Dodatkowo oznakujemy Twoje auto subtelnym logiem, aby żaden z naszych klientów nie miał wątpliwości, że jesteś Ekspresowym Dostawcą Let’s Deliver.
W pracy możesz korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego ze stałym dostępem do Internetu. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdza się smartfon z systemem Android, o przekątnej co najmniej 4 cali i przynajmniej 2GB pakietem transferu danych. Polecamy również zestaw głośnomówiący lub słuchawkę bluetooth, które pozwolą Ci korzystać z telefonu podczas jazdy oraz holder, w którym będziesz mógł wygodnie umieścić telefon przed wyruszeniem z dostawą.
To Ty wybierasz najwygodniejszy dla Ciebie środek transportu. Ekspresowe dostawy możesz realizować kompaktowym samochodem, małym autem dostawczym, jadąc zwinnym skuterem, czy omijając korki na lśniącym rowerze. Możesz mieć pewność, że przesyłka oraz trasa zostaną specjalnie dobrane do pojazdu, jakim się akurat poruszasz.

Aplikuj!

Our offices

Gdansk

Lęborska 3B

Warsaw

Poniatowskiego 1 (PGE Narodowy), Brama 1, Poziom 4, Klatka K4 (Business Link)