Masz auto, rower, skuter?
Zacznij dzięki niemu zarabiać!


Buduj razem z nami
rynek ekspresowych
dostaw w Polsce


Dołącz do zespołu
dostarczającego w mniej niż godzinę


Zostań ekspresowym
dostawcą w twoim mieście


Nie masz pojazdu? udostępnimy Ci go :)


Na czym polega praca Ekspresowego Dostawcy?

Praca Ekspresowego Dostawcy to zajęcie dla ludzi, którzy kochają jazdę po mieście, cenią aktywność fizyczną i uwielbiają kontakt z ludźmi. Nasi kierowcy odbierają z okolicznych punktów i dostarczają różne małogabarytowe przesyłki w granicach administracyjnych miasta, przy pomocy wybranego przez siebie środka transportu (samochód, skuter lub rower).

Zadania są przydzielane indywidualnie w wygodnej aplikacji, dzięki której realizacja dostaw jest łatwa i przyjemna. Nad wszystkim czuwa Centrum Operacyjne, które służy wsparciem i pomaga w rozwiązywaniu napotkanym trudności podczas pracy.Praca z nami toWłasny lub udostępniony pojazd

Zdecyduj, czy chcesz pracować na własnym, czy udostępnionym środku transportu.

Elastyczny grafik

to Ty decydujesz jaka jest dla Ciebie optymalna liczba zmian w miesiącu i samodzielnie sugerujesz dni, w które chcesz pracować. Dzięki temu zarabiasz tyle, ile potrzebujesz.

Pewna stawka godzinowa

Wynagradzamy Cię za każdą godzinę aktywności w systemie Let’s Deliver, bez względu na to, czy akurat masz jakieś zlecenie, czy nie.

Dodatki i premie

Otrzymasz dodatek na paliwo, dodatek na naprawy, dodatek za dyżury, a także premie za efekty pracy, czy bonusy za polecenia przyjaciół oraz klientów.

Pomocna aplikacja

Dzięki niej masz zawsze pod ręką szczegóły zadań i wskazówki dotyczące dostawy. Dodatkowo, w swoim profilu sprawdzisz swój ranking, podejrzysz wynagrodzenie, zgłosisz dyspozycyjność, obejrzysz grafik, czy poinformujesz o nieobecności.

Przejrzyste zasady

Jasno stawiamy nasze oczekiwania i cierpliwie tłumaczymy zasady oraz warunki współpracy.

Dogodne formy współpracy

Wybierz najlepszą dla Ciebie formę współpracy, a my zajmiemy się resztą i wszystko cierpliwie wytłumaczymy.
To praca dla Ciebie, jeżeli

Masz dobrą kondycję i cenisz aktywność fizyczną

Dobrze orientujesz się w terenie

Uwielbiasz jeździć po mieście, a parkowanie i korki to dla Ciebie bułka z masłem

Lubisz ludzi, a wręczanie im różnych rzeczy sprawia Ci frajdę

Chcesz wiedzieć więcej – zerknij do FAQ

Rozpoczynając z nami współpracę określasz ile dni w miesiącu chcesz pracować. W aplikacji samodzielnie wybierasz dni oraz godziny w jakich jesteś dostępny/a. Na tej podstawie przygotowujemy dla Ciebie grafik. Optymalną liczbę dni pracy możesz w dowolnym momencie zmienić, dopasowując ją do aktualnych potrzeb.
Sam decydujesz jaka forma współpracy jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Podstawą naszej współpracy może być umowa zlecenia z osobą fizyczną - od której w pełni odprowadzimy wymagane składki na ubezpieczenie społeczne; lub umowa zlecenia z podmiotem gospodarczym (jeżeli prowadzisz działalność) – wówczas rozliczymy się rachunkiem lub fakturą VAT. Umowę już od pierwszego dnia podpiszemy na czas nieokreślony.
Z uwagi, że każdy Dostawca uczestniczy w obiegu gotówki naszych Klientów, nasza współpraca wymaga zabezpieczenia. Umowa z każdym Dostawcą jest zabezpieczona pewną kwotą, odpowiadającą wartości sprzętu oraz zbieranego w ciągu dnia utargu. Treść umowy szczegółowo określa formułę oraz mechanizm działania zabezpieczenia.
Jeżeli w pracy wykorzystujesz swój własny środek transportu, za każdy przejechany km otrzymasz dodatek na paliwo. Stawka dodatku jest zależna od środka transportu, jakim się poruszasz. Pieniądze otrzymasz wraz z wypłatą lub w dowolnym momencie (w formie zaliczki) – nie ma ryzyka, że zabraknie Ci pieniędzy na paliwo.

Gdy rozpoczniesz z nami współpracę otworzymy Ci indywidualny fundusz, na którym co miesiąc odkładają się środki na naprawy Twojego pojazdu. Sam decydujesz, kiedy z pieniędzy chcesz skorzystać i na co je przeznaczyć. Aktualny stan funduszu możesz sprawdzić w aplikacji LD.
Poza dodatkiem na paliwo oraz naprawy, uzyskasz dostęp do szeregu innych dodatków i premii. Są to miedzy innymi: dodatek za dyżur, premia za efekty pracy, bonus za polecenie pracownika lub klienta, czy dodatek za prowadzenie szkoleń.
Jesteśmy młodą firmą w fazie intensywnego rozwoju, która chętnie inwestuje w swoich pracowników. Jeżeli swoją wiedzą lubisz dzielić się z innymi to sprawdzisz się w roli Trenera, który przygotowuje nowych Dostawców do pracy. Gdy Twoje ambicje idą jeszcze dalej, masz szansę zostać Liderem i pokierować pracą kilkudziesięcioosobowego zespołu Ekspresowych Dostawców. Jeżeli marzy Ci się praca w Centrum Operacyjnym, możesz sprawdzić się w roli Dyspozytora, który zarządza realizacją dostaw. A co dalej - może razem z nami otworzysz oddział LD w kolejnym mieście?
Została stworzona od podstaw przy ścisłej współpracy z naszymi Dostawcami i stała się narzędziem, dzięki któremu codzienna praca jest łatwiejsza i jeszcze przyjemniejsza. Aplikacja nie wymaga instalacji i możesz z niej korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Dzięki temu zawsze masz pod ręką dostęp do szczegółów realizowanych przez Ciebie zadań, wskazówek dotyczących dostawy, czy najkorzystniejszej trasy dojazdu na miejsce docelowe. Na swoim profilu w dowolnym momencie możesz spojrzeć na statystyki swojej pracy, podejrzeć wynagrodzenie, zgłosić swoją dyspozycyjność do pracy i sprawdzić grafik, czy poinformować o nieobecności. Jesteśmy dumni z naszej aplikacji.
Staramy się, aby każdy z naszych Dostawców mógł rozpocząć dzień pracy w okolicach swojego miejsca zamieszkania. Po prostu, o ustalonej godzinie wsiadasz do auta i logujesz się w aplikacji Let’s Deliver. Jesteś gotowy do pracy, więc możesz zaczynać realizację przydzielanych Ci na bieżąco zadań. Dostawy są realizowane w granicach administracyjnych miasta, więc (w zależności od środka transportu) dziennie pokonasz od 80 do 160 km.
Otrzymasz od nas kontenery niezbędne do przewożenia przesyłek, dobrej jakości kurtkę typu softshell na zimę i wygodną koszulkę na lato. Dodatkowo oznakujemy Twoje auto subtelnym logiem, aby żaden z naszych klientów nie miał wątpliwości, że jesteś Ekspresowym Dostawcą Let’s Deliver.
W pracy możesz korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego ze stałym dostępem do Internetu. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdza się smartfon z systemem Android, o przekątnej co najmniej 4 cali i przynajmniej 2GB pakietem transferu danych. Polecamy również zestaw głośnomówiący lub słuchawkę bluetooth, które pozwolą Ci korzystać z telefonu podczas jazdy oraz holder, w którym będziesz mógł wygodnie umieścić telefon przed wyruszeniem z dostawą.
To Ty wybierasz najwygodniejszy dla Ciebie środek transportu. Ekspresowe dostawy możesz realizować kompaktowym samochodem, małym autem dostawczym, jadąc zwinnym skuterem, czy omijając korki na lśniącym rowerze. Możesz mieć pewność, że przesyłka oraz trasa zostaną specjalnie dobrane do pojazdu, jakim się akurat poruszasz.
Możesz z nami współpracować również, gdy nie posiadasz własnego środka transportu. W takiej sytuacji możesz pracować na pojeździe Tobie udostępnionym. Możliwości jest kilka, od wynajmu pojazdu od LD na preferencyjnych warunkach, aż po współpracę z jednym z Partnerów Flotowych Let’s Deliver. Pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejsze i najkorzystniejsze do Twojej sytuacji rozwiązanie.

Nasze biura

Gdańsk

Lęborska 3B

Warszawa

Poniatowskiego 1 (PGE Narodowy), Brama 1, Poziom 4, Klatka K4 (Business Link)